Taluelu

Kuidas luua talus unustamatu sünnipäev?

Kas otsid unustamatut ja looduslähedast viisi tähistada oma lapse sünnipäeva? Ära otsi kaugemale kui Talu ja Loomad! Pakume ideaalset keskkonda, kus saad ühendada lõbusad sünnipäevamängud looduslähedaste talutegevustega, luues seeläbi meeldejääva päeva nii lapsele kui ka külalistele.

Sünnipäevapakett: Lõbus, Interaktiivne ja Meeleolukas

Meie sünnipäevapakett kestab 3 tundi täis naeru, seiklusi ja avastusi. Pakett sisaldab kõike, mida vajad, et teha päev eriliseks ja muretuks:

Sünnipäevakutsed

Alusta ettevalmistusi juba varakult! Meie kujundatud kutsed annavad aimu põnevast päevast, kutsudes sõpru ja peret liituma unustamatu seiklusega.

Ruumi/Suvel Telgi Kasutamine

Olgu ilm milline tahes, meie talu pakub mugavat ruumi, kus saab sünnipäeva pidada. Suvisel ajal võimaldame kasutada ka telki, et luua eriti hubane ja looduslähedane atmosfäär.

Ekskursioon Talus

Tutvuge meie talueluga lähemalt ekskursiooni käigus, kus juhendaja viib teid ringkäigule, tutvustades talu loomi ja nende elukeskkonda. Lapsed saavad osaleda loomade toitmisel ning õppida huvitavaid fakte taluelu kohta.

Loomade Toitmine

See on üks kõige oodatumaid tegevusi! Lapsed saavad kogeda loomade lähedust ning osaleda nende toitmises, pakkudes neile maiuseid ja tundes end tõeliste loomasõpradena.

Mänguväljak

Lisaks talutegevustele pakume ka lõbusat aega mänguväljakul, kus lapsed saavad joosta, hüpata ja mängida erinevaid mänge, täiendades päeva lõbusate ja aktiivsete tegevustega.

Ära jäta seda võimalust kasutamata! Broneeri oma lapse sünnipäev Taluelamustes ja loo meeldejääv päev täis seiklusi ja naeru. Võta meiega ühendust juba täna ning aitame sul korraldada unustamatu sünnipäeva talus!

Tulge ja avastage koos meiega, kuidas teha sünnipäevast eriline seiklus looduses - Talu ja loomad!

To top